Logo

Vítáme Vás na internetových stránkách firmy KONTPEKO s.r.o. Naše firma se zabývá autodopravou, přepravou kontejnerů a odvozem odpadů, včetně nebezpečných odpadů dle ADR.Jsme dynamická a rozvíjející firma, která má v oblasti dopravy a odvozu odpadů Několikaleté zkušenosti.
Předností naší firmy je spolehlivost a kvalitně provedené Služby za příznivé ceny

Autodoprava

Image 03

AUTODOPRAVA
Naše firma disponuje s vozidly pro jakýkoliv převoz materiálů, odpadů, strojů a mnoho dalšího a to od 1 – 24 tun. Naši řidiči jsou řádně proškoleni bezpečnostními předpisy i pro převoz nebezpečných věcí a odpadů. Vozidla jsou vybavená radiostanicemi pro rychlejší komunikaci s dispečerem. Přehled našich vozů VOZOVY PARKKontejnerová doprava

Image 03

KONTEJNEROVÁ DOPRAVA
Na žádost přistavíme kontejner nebo více kontejnerů dle přání zákazníka, snažíme se co nejdříve od zavolání vyhovět potřebám zákazníka a to platí i u odvozu kontejnerů. Poskytujeme různé kontejnery na různá vozidla dle tonáže a objemu kontejneru. Samozřejmostí je v každém vozidle plachta a síť na kontejnery, aby nelétal odpad při jízdě.Přeprava materiálů a strojů

Image 03

PŘEPRAVA MATERIÁLŮ A STROJŮ
Naše firma je schopna převozu různých strojů, jak stavebních, tak i z oblasti strojírenství a průmyslu. Převážíme stavební i ostatní materiál. Samozřejmostí je důkladná nakládka, upevnění a samotný převoz strojů. Stroje převážíme do hmotnosti 12 tun. Malá ukázka co umíme převézt, i mnoho jiného najdete ve vozovém parku..


Odvoz odpadů

Image 03

ODVOZ ODPADŮ
Naše firma odváží veškeré odpady. Máme veškeré povolení s nakládáním odpadů. Na odpady používáme bezpečnostní ochranné pomůcky. Všichni naši zaměstnanci jsou řádně proškoleni s nakládáním s odpady.
Nečekejte do druhého dne a objednejte ještě dnes na : +420 605 373 212

Pronájem kontejnérů

Image 03

PRONÁJEM KONTEJNERŮ
Nájem kontejnéru u naší firmy zcela ZDARMA.
Typy kontejnérů najdete ve vozovém parku
Vyklízení objektů

Image 03

VYKLÍZENÍ OBJEKTŮ
Naše firma zajišťuje komplexní vyklízení objektů včetně odvozu a likvidace odpadů. Disponujeme zemními stroji na úklidové a bourací práce.
Zemní Práce

Image 03

ZEMNÍ PRÁCE
Zajišťujeme kompletní zemní práce